• 0.312.419 0008
  • 0.507.749 5468
  • 0.541.872 5937
  • 0.532.056 8306

Kayaş Halı Yıkama

Ana Sayfa Bölgeler

Koltuk Halı Yıkama Kayaş

Halılarınız full otomatik halı yıkama makinelerinde antibakteriyel deterjanlarla yıkanmaktadır.Otomatik yıkama sisteminde sadece makine halıları saggy halıları makine yapımı hazır kilimleriniz yıkanmaktadır.Diğer el dokuma halı bünyan halısı hereke halısı milas halısı iran halısı step halı yağcı bedir tarzı halılar özel deterjanlarala elde tek tek yıkanmaktadır.Bu tür halılar özelliklerine renklerine dokularına zarar gelmemesi için tek tek yıkanır.

Ücretsiz servisimiz ile kapınızdan alınan halılarınızı, halı yıkama bölümüne almadan evvel halılarınızı özel toz alma makinemizle tüm tozlarından en iyi biçim de arındırıyoruz. Bunun sayesinde halılar içerisindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden temizlenir.

Toz Alma İşlemi

Tozu alınan halı içerisindeki mikropların yok edilmesi amacı ile özel ilaçlanır ve bir süre beklenir.
100% bitkisel ve doğal halı şablonuyla tam otomatik halı yıkama makinemizle halıların ön ve arkası dönüşümlü şekilde halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır.

Durulama Ve Santrfüj Aşaması

İyice durulanan halılarınızın saçak temizliği yapılarak santrifüj makinesinde sıkılır. Santrifüj içerisinde tekrar durulama işlemi yapılan halılarınız makineden %95 oranda kuru şekilde çıkar

Kurutma Aşaması

Kurutma odasına alınan halı sıcak ve kuru hava üfleyen doğal gazlı bürlör sistemi ile 3-4 saat gibi kısa bir zamanda kurutulur, ve doğal ortamda bekletilir.

Ambalajlama ve Teslimat Hizmeti

Havalandırılan ve yatımına taranan pırıl pırıl ve tertemiz halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz kıymetli müşterilerimize bedava dağıttığı servisimiz ile teslimi yapılır.
Sayfamızı Paylaşın